TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY PODLE ZNAČKY
- Hodinky JVD
- JVD Dámské luxusní zlacené titanové hodinky JVD J5035.4
JVD Dámské luxusní zlacené titanové hodinky JVD J5035.4
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Dámské luxusní zlacené titanové hodinky JVD J5035.4Skladem2 290 Kč/ ks
Oblékněte si jemné šperkové hodinky k luxusním večerním šatům, praktický a pohodlný model slaďte k outfitu do práce. Vyberte si hodinky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a stanou se vaším jedinečným doplňkem.
Díky kvalitním materiálům si navíc buďte jistá, že dostáváte na ruku hodinky, jež vydrží i náročnější situace. Nepřekvapí je, když si zapomenete deštník, neponičí je parfémy ani krémy na ruce, neuškodí jim ledabylé nošení v kabelce mezi tisíci dalšími věcmi, … no vždyť to znáte.
| Rozměry | 28 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM Povrchová úprava IPGold Minerální tvrzené sklíčko Pouzdro z titanu |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Materiál | titan |
| Barva | zlatá |
| Motiv | elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Seiko |
| Povrchová úprava | IPGold |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
| Číselník | arabská čísla |
| Hmotnost | 0,02 g |


.png)

