TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY PODLE ZNAČKY
- Hodinky JVD
- JVD Dámské náramkové elegantní šperkové hodinky JVD JG1036.3
JVD Dámské náramkové elegantní šperkové hodinky JVD JG1036.3
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Dámské náramkové elegantní šperkové hodinky JVD JG1036.3Skladem2 290 Kč/ ks
JVD Dámské náramkové elegantní šperkové hodinky JVD JG1036.3
Moc dobře víme, že vás jen tak něco neuspokojí. A jsme za to rádi, neboť nás to v navrhování nových dámských hodinek JVD posouvá stále dál. Vytváříme tak elegantní náramkové hodinky pro celou škálu příležitostí a vy si můžete vybrat v celé paletě stylů přesně podle vašeho vkusu.
Oblékněte si jemné šperkové hodinky k luxusním večerním šatům, praktický a pohodlný model slaďte k outfitu do práce. Vyberte si hodinky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a stanou se vaším jedinečným doplňkem.
Design dámských hodinek JVD je překvapivě důmyslný. Chladná nerezová ocel, rafinované pozadí, ladné proporce a zajímavé detaily dávají najevo, že jako majitelka takových hodinek nebudete lehce k mání a rozhodně víte, co chcete.
Díky kvalitním materiálům si navíc buďte jistá, že dostáváte na ruku hodinky, jež vydrží i náročnější situace. Nepřekvapí je, když si zapomenete deštník, neponičí je parfémy ani krémy na ruce, neuškodí jim ledabylé nošení v kabelce mezi tisíci dalšími věcmi, … no vždyť to znáte.
A ještě jedna věc! Máte-li chvilku, podívejte se na naši módní inspiraci. Možná vás napadne, k čemu z vašeho šatníku by se hodinky JVD hodily.
Antialergenní nerez, která navíc skvěle vypadá na ruce. Model JG je k dostání ve třech barevných provedeních. Zaměřili jsme se na zajištění maximální čitelnosti a elegantnějšího vzhledu, který zde zaručují něžné kamínky nahrazující většinu čísel na číselníku. Zapínání s motýlkovou sponou zajistí bezpečné sundávání z ruky a sklo vysokou odolnost vůči běžnému používání.
| Rozměry | 33 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli Povrchová úprava IPRose Japonský strojek – Miyota Minerální tvrzené sklíčko Vodotěsnost 5 ATM |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Barva | rosé |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | IPRose |
| Průměr pouzdra | 33 mm |
| Číselník | arabská čísla |
| Hmotnost | 0,14 g |


.png)

