TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY
- Chlapecké hodinky
- JVD Dětské chlapecké modré hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.1
JVD Dětské chlapecké modré hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.1
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Dětské chlapecké modré hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.1Skladem890 Kč/ ks
Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké modré hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.1
| Velikost pouzdra | šířka: 32 mm |
|---|---|
| výška: 24.5 mm | |
| Speciální funkce | minerální tvrzené sklíčko |
| japonský strojek – miyota | |
| vodotěsnost 3 atm | |
| povrchová úprava ipblack | |
| pouzdro z bezniklové slitiny | |
| Vodotěsnost | 3 atm |
| Povrchová úprava | IPBlack |
| Barva | bílá |
| černá | |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Průměr pouzdra | 32 mm |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | japan - miyota |
| Materiál | bezniklová slitina |
Zboží zařazeno v kategoriích

.png)

