TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY
- Chlapecké hodinky
- JVD Dětské chlapecké stříbrné hodinky se žraloky JVD J7224.2
JVD Dětské chlapecké stříbrné hodinky se žraloky JVD J7224.2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Dětské chlapecké stříbrné hodinky se žraloky JVD J7224.2Skladem790 Kč/ ks
Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké stříbrné hodinky se žraloky JVD J7224.2
| Velikost pouzdra | šířka: 30.5 mm |
|---|---|
| výška: 21.5 mm | |
| Speciální funkce | vodotěsnost 5 atm |
| minerální tvrzené sklíčko | |
| japonský strojek – miyota | |
| pouzdro z bezniklové slitiny | |
| Vodotěsnost | 5 atm |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Barva | šedá |
| modrá | |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Průměr pouzdra | 30,5 mm |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | japan - miyota |
| Materiál | bezniklová slitina |
| Motiv | zvíře |
Zboží zařazeno v kategoriích

.png)

