TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY
- Chlapecké hodinky
- JVD Dětské hasičské chlapecké náramkové hodinky JVD J7231.2
JVD Dětské hasičské chlapecké náramkové hodinky JVD J7231.2
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Dětské hasičské chlapecké náramkové hodinky JVD J7231.2Skladem890 Kč/ ks
Kompletní specifikace
JVD Dětské hasičské chlapecké náramkové hodinky JVD J7231.2
Nová kolekce dětských hodinek JVD je jako stvořená pro malé sportovce a akční hrdiny. Hokej, florbal, fotbal, motorky nebo policie - každý klud si tu najde motiv, který ho vystihuje. Odolné, přehledné a připravné na každý den plný pohybu.
| Rozměry | 27 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Japonský strojek – Miyota Minerální tvrzené sklíčko Pouzdro z bezniklové slitiny Vodotěsnost 5 ATM |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Barva | ŠEDÁ |
| Materiál | bezniklová legovaná ocel |
| Motiv | sportovní |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Číselník | arabská čísla |
| Průměr pouzdra | 27 mm |
| Hmotnost | 0,02 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


.png)

