TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY PODLE ZNAČKY
- Hodinky JVD
- JVD Dámské nerezové ocelové hodinky JVD J-TS59
JVD Dámské nerezové ocelové hodinky JVD J-TS59
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Dámské nerezové ocelové hodinky JVD J-TS59Skladem1 790 Kč/ ks
Jste náročná? To je dobře.
Kolekci Touches si zamiluje každá žena milující jednoduchost.
Jejím hlavním prvkem je čistý a přehledný číselník v kombinaci s
neotřelým designem řemínku.
Hodinky jsou kombinací elegance a naprosté jednoduchosti a díky
tomu jsou i perfektně sladitelné s každým oufitem.
Jednou z výhod hodinek je možnost přizpůsobit si jejich styl
vašemu aktuálnímu outfitu i náladě jednoduchou výměnou řemínku,
která vám nezabere déle než jednu minutu.
Vybrat si můžete mezi klasickým koženým řemínkem a kovovým
milánským tahem.
| Rozměry | 20 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Japonský strojek – Miyota Vodotěsnost 3 ATM Minerální tvrzené sklíčko Pouzdro z nerezové oceli |
| Vodotěsnost | 3 ATM |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | stříbrná |
| Motiv | elegantní sportovní |
| Typ řemínku | kovový - milánský |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Číselník | indexy |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Hmotnost | 0,02 g |


.png)

