TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
TEL: 379 724 696
Po-Pá: 9,00 - 17,00
So: 9,00 - 11,30
PARTNERSKÝ ESHOP
(PLÁTCE DPH)
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:
- Úvod
- HODINKY PODLE ZNAČKY
- Hodinky JVD
- JVD Pánské sportovní vodotěsné potapěčské hodinky JVD JE1014.2
JVD Pánské sportovní vodotěsné potapěčské hodinky JVD JE1014.2
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
JVD Pánské sportovní vodotěsné potapěčské hodinky JVD JE1014.2Skladem3 690 Kč/ ks
JVD Pánské sportovní vodotěsné potapěčské hodinky JVD JE1014.2
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
jPředstavujeme Vám dva modely populárních hodinek Seaplane určených pro všechny sportovce. Oba modely JE1014 i JE1012 se pyšní vodotěsností 20ATM. Model JE1014 je opatřen safírovým sklem a nechyí jim ani designové prvky, jež dělají z hodinek ideální doplněk pro denní nošení či do práce.
| Rozměry | 45 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Japonský strojek – Miyota safírové sklíčko Datum (kalendář) Povrchová úprava IPBlack Safírové sklíčko Vodotěsnost 20 ATM Pouzdro z nerezové oceli luminiscenční číselník luminiscenční ručky |
| Vodotěsnost | 20 ATM |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | černá stříbrná |
| Motiv | sportovní elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | IPBlack bez povrchové úpravy |
| Číselník | indexy |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Hmotnost | 0,14 g |


.png)

